Ławka zakochanych w Rewalu nad morzem.

Rewal

Rewal - Twoje ulubione miejsce na odpoczynek

To właśnie na wybrzeżu rewalskim lazurowe niebo spotyka się z gigantycznością tafli wody. Nadmorski Rewal to nadmorski otoczenie, w którym spędzisz piękne dni. W okresie urlopowym jest pełny życia, ale pozwala na szczęśliwy wypoczynek. Momenty relaksu urozmaici odpoczynek na pięknej piaszczystej plaży, która została odznaczona Niebieską Flagą czyli międzynarodowym medalem przyznawanym utrzymanym w czystości, najbezpieczniejszym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Noclegi dla Ciebie

W Rewalu znajduje się sporo miejsc noclegowych. Nie zabraknie tu obiektów, które sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Rewal noclegi rewal.net.pl/noclegi - każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie m.in.: apartamenty, domki letniskowe, hotele, pensjonaty, pokoje i kwatery, będące otwarte w sezonie, jak również cały rok.

Atrakcje turystyczne - każdy znajdzie coś dla siebie

Odpoczynek na plaży to nie jedyne zajęcie, które czeka na gości, decydujących się zobaczyć wybrzeże rewalskie. Czeka tu na Was wiele ciekawych atrakcji. Jednym z wyjątkowych punktów jest plac, wraz z pomnikami wielorybów. To centralne miejsce spotkań, z którego ukazuje się ładny pejzaż na otwarte morze. Nie braknie także zajęć dla naszych podopiecznych – miejscowość dysponuje różnymi oraz godnymi zaufania obszarami zabaw, i wieloma parkami tematycznymi.

Czy Rewal wspólnie ze szkrabami to słuszny pomysł?
Jak najbardziej! Wybrzeże rewalskie razem ze szkrabem to bardzo dobry pomysł. Oferuje bardzo dużo atrakcji dla maluchów, i dla trochę starszych dzieci. Od parków tematycznych, przez parki linowe po place zabaw.
Czy w Rewalu zabiorę czworonożnego pupila na spacer na plażę?
Na wybrzeżu rewalskim są 4 zejścia na plażę, którymi jest dozwolone chodzenie ze swoimi psami. Dwa zejścia obok ulicy Klifowej (nr 19 oraz 20), zejście numer 20 obok ulicy Brzozowej oraz zejście numer 26 obok ul. Szczecińskiej. Za zabawę z psem na plaży w miejscach zabronionych grozi grzywna w wysokości 500 zł.
Gdzie dobrze zjem w Rewalu?
W Rewalu jest kilka restauracji, które turyści polecają innym. Dobrze zjesz w restauracji pod nazwą Sabat, która znajduje się blisko deptaka, oraz w Californii (która zaprasza przez cały rok), która dodatkowo umili nam czas, zapewniając widok w stronę morza. W restauracji Cafe Rancho także bardzo dobrze zjesz i wyśmienicie spędzisz swój czas, zarówno latem, jak i w okresie jesienno-zimowym. Rewal domki letniskowe, przejrzyj bazę noclegów.
Czy można zobaczyć latarnię morską w okolicy Rewala?
W Niechorzu, zaledwie 3,5 km od Rewala mieści się duża latarnia morska. To miejsce powinniście obowiązkowo zaliczyć. Latarnia morska jest dostępna dla turystów, jednak by podziwiać rozciągający się wokół widok na okolicę Rewala i Niechorza, trzeba pokonać 210 schodów prowadzących na jej szczyt.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
©